PRODAK TATTOO

Tetovacie a airbrush štúdio PRODAK sa nachádza na prízemí v objekte novostavby OD Slimák v časti Bratislava Nové Mesto.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 10:00 - 20:00
Utorok 10:00 - 20:00
Streda 10:00 - 20:00
Štvrtok 10:00 - 20:00
Piatok 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Nedeľa Zatvorené

"Dobré tetovanie nie je lacné, lacné tetovanie nie je dobré."


Ako majiteľ internetového obchodu www.prodak.sk mám dlhoročné skúsenosti s najnovšími tattoo pomôckami, ktoré sú v tej najlepšej kvalite. Vyberám si tých najkvalitnejších dodavateľov z celého sveta.


Prvoradé pre mňa sú kvalitné farby ktoré sú certifikované, sterilné tetovacie pomôcky, zdravotné a hygienické potreby a dezinfekcia. Spojením mojich skúseností s kvalitným tatérom, ktorý má vyše trinásťročnú prax nie len s tetovaním, ale aj s airbrushom, vzniklo profesionálne tetovacie štúdio PRODAK.

Ide o spojenie kvality, slušnosti a profesionálneho prístupu vo vysoko sterilnom prostredí. Prosím, neváhajte zavolať a prediskutovať všetky požiadavky. Ak totiž hľadáte štúdio, v ktorom by ste si dali spraviť tetovanie, prvá vec na ktorú sa zamerajte, je bezpečnosť a sterilné prostredie.

Štúdio by malo byť profesionálne. Samozrejmosťou by malo byť povolenie z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva, ktorým naše štúdio disponuje.


Tetovanie je určitý druh kresby, pri ktorej sú pomocou tetovacej ihly čiastočky atramentu alebo iného farbiva nanášané pod kožu človeka. V odbornej terminológii ide o tzv. mikro-pigmentovú implantáciu. Tetovanie je teda jednou z foriem skrášľovania tela. V súčasnosti je tetovanie populárnejšie ako kedykoľvek predtým. 

      Najbežnejším tetovaním je permanentné tetovanie. Keďže ide o stále tetovanie, je dôležité dobre sa rozhodnúť, aký motív človek naozaj chce. Tetovanie je pre každého určitým symbolom, vyznaním vlastnej individuality. Preto to, čo si človek zvolí vyobraziť na svoje telo, by ho malo aspoň z časti charakterizovať. Ženy a dievčatá si najčastejšie nechávajú tetovať rôzne ornamenty, kvety alebo zvieratá. Najčastejším miestom je lopatka, okolie pupku, spodná časť chrbta alebo členok. Muži a chlapci si zas za miesto tetovania najčastejšie vyberajú ramená alebo chrbát. Hoci bolesť je iná pri každom človeku, väčšinou ide o pocit pálenia alebo svrbenia. Najťažšie sú prvé minúty, potom sa vďaka endorfínu stáva tetovanie znesiteľnejšie. Najviac zvykne bolieť tetovanie na spodnej časti chrbta, vnútornej časti rúk a stehien, krku alebo prstoch. 

      Umiestnenie tetovania je pomerne dôležité, treba si uvedomiť, že tetovanie nie je krátkodobá záležitosť a to, čo sa páči dnes, nemusí sa páčiť o niekoľko rokov. Ženy by si mali uvedomiť, že v budúcnosti im tetovanie môže vadiť v práci, pri výbere oblečenia, ale rovnako aj postupným pribúdaním veku. Tetovaní ľudia sa ešte stále berú ako pochybná spoločnosť, hlavne starší ľudia majú voči potetovaným ľuďom predsudky. Je preto dobré, ak si človek preberie všetky pre a proti, dobre si rozmyslí, aký druh tetovania a aký rozmer a miesto si vyberie. Najlepšie je dať sa tetovať na jeseň, v zime alebo na jar.

Leto sa neodporúča, pretože miesto sa ťažšie hojí. Vďaka častejšiemu poteniu sa miesto môže zapáliť a vzniknúť infekcia. Piť alkohol by sa nemal asi dvadsaťštyri hodín pred aplikovaním tetovania a ani po ňom. To isté platí pre lieky proti bolesti a kávu. Zvyšujú krvný tlak a zrieďujú krv, preto by mohli spôsobiť silnejšie krvácanie. Je potrebné pripomenúť, že tetovať sa môžu len osoby nad 18 rokov, v opačnom prípade je potrebný súhlas rodičov.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.